на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Шорцеви W NSW TP DF MR SKORT
NIKE Шорцеви W NSW TP DF MR SKORT
NIKE Шорцеви W NSW TP DF MR SKORT
NIKE Шорцеви W NSW TP DF MR SKORT
NIKE Шорцеви W NSW TP DF MR SKORT
NIKE Шорцеви W NSW TP DF MR SKORT
NIKE Шорцеви W NSW TP DF MR SKORT
NIKE Шорцеви W NSW TP DF MR SKORT
NIKE Шорцеви W NSW TP DF MR SKORT
NIKE Шорцеви W NSW TP DF MR SKORT
NIKE

NIKE Шорцеви W NSW TP DF MR SKORT

код на производ: DV8491-010
5.890 MKD
5.890 MKD
4.417 MKD
Заштеда: 1.473 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DA8709-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.152 MKD
Заштеда 20%
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Патики DJ0292-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики DQ8031-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.433 MKD
Заштеда 30%
9.190 MKD
големина
6.5
7
7.5
8
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики AH6789-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DV7932-795
2.469 MKD
Заштеда 45%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DV7932-519
2.469 MKD
Заштеда 45%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви FQ7167-684
2.617 MKD
Заштеда 25%
3.490 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DV7932-133
3.367 MKD
Заштеда 25%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS