на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern
NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern
NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern
NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern
NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern
NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern
NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern
NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern
NIKE

NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern

код на производ: DV7932-519
4.490 MKD
4.490 MKD
2.469 MKD
Заштеда: 2.021 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DM2361-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.375 MKD
Заштеда 45%
11.590 MKD
големина
7
Sačuvano u omiljne
Патики DV7415-200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.792 MKD
Заштеда 20%
8.490 MKD
големина
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Патики DA2725-700
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.973 MKD
Заштеда 35%
9.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH8010-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.167 MKD
Заштеда 25%
10.890 MKD
големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики DM8261-001
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.518 MKD
Заштеда 35%
8.490 MKD
големина
7

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DV7932-795
2.469 MKD
Заштеда 45%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DV8491-010
4.417 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви FQ7167-684
2.617 MKD
Заштеда 25%
3.490 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DV7932-133
3.367 MKD
Заштеда 25%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви JCLHS123517-181
2.853 MKD
Заштеда 35%
4.390 MKD
големина
M