на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Шорцеви M NSW AIR MAX TC ST WV SHORTS
NIKE Шорцеви M NSW AIR MAX TC ST WV SHORTS
NIKE Шорцеви M NSW AIR MAX TC ST WV SHORTS
NIKE Шорцеви M NSW AIR MAX TC ST WV SHORTS
NIKE

NIKE Шорцеви M NSW AIR MAX TC ST WV SHORTS

код на производ: FB2493-010
3.490 MKD
3.490 MKD
2.268 MKD
Заштеда: 1.222 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DH4677-200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
големина
10
11
11.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FD0667-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.190 MKD
големина
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CZ0326-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.367 MKD
Заштеда 25%
8.490 MKD
големина
10.5
Sačuvano u omiljne
Патики FB9907-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.690 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FB1362-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DX9726-045
2.689 MKD
Заштеда 45%
4.890 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FQ7160-077
1.919 MKD
Заштеда 45%
3.490 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX0817-010
3.178 MKD
Заштеда 35%
4.890 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX0817-567
2.689 MKD
Заштеда 45%
4.890 MKD
големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX9673-100
2.084 MKD
Заштеда 45%
3.790 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FQ7160-010
2.268 MKD
Заштеда 35%
3.490 MKD
големина
2XL
L
M
S
XS