на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Шорцеви W NSW TREND SHORT WVN
NIKE Шорцеви W NSW TREND SHORT WVN
NIKE Шорцеви W NSW TREND SHORT WVN
NIKE Шорцеви W NSW TREND SHORT WVN
NIKE Шорцеви W NSW TREND SHORT WVN
NIKE Шорцеви W NSW TREND SHORT WVN
NIKE

NIKE Шорцеви W NSW TREND SHORT WVN

код на производ: FQ7167-684
3.490 MKD
3.490 MKD
2.618 MKD
Заштеда: 872 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FB7960-200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.490 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики CK7070-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.533 MKD
Заштеда 35%
11.590 MKD
големина
7
Sačuvano u omiljne
Патики FB7960-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.490 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики DX9176-102
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.318 MKD
Заштеда 25%
7.090 MKD
големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DV7932-795
2.470 MKD
Заштеда 45%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DV8491-010
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DV7932-519
2.470 MKD
Заштеда 45%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DV7932-133
3.368 MKD
Заштеда 25%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS