на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Шорцеви M J ESS POOLSIDE AOP SHORT
NIKE Шорцеви M J ESS POOLSIDE AOP SHORT
NIKE Шорцеви M J ESS POOLSIDE AOP SHORT
NIKE Шорцеви M J ESS POOLSIDE AOP SHORT
NIKE Шорцеви M J ESS POOLSIDE AOP SHORT
NIKE Шорцеви M J ESS POOLSIDE AOP SHORT
NIKE Шорцеви M J ESS POOLSIDE AOP SHORT
NIKE Шорцеви M J ESS POOLSIDE AOP SHORT
NIKE

NIKE Шорцеви M J ESS POOLSIDE AOP SHORT

код на производ: DX9673-464
3.790 MKD
3.790 MKD
2.085 MKD
Заштеда: 1.705 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DZ2547-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики CJ9179-200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
големина
10
10,5
11,5
12
12,5
9
9,5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DX9726-045
2.690 MKD
Заштеда 45%
4.890 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FQ7160-077
1.920 MKD
Заштеда 45%
3.490 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX0817-010
3.178 MKD
Заштеда 35%
4.890 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX0817-567
2.690 MKD
Заштеда 45%
4.890 MKD
големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX9673-100
2.085 MKD
Заштеда 45%
3.790 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FQ7160-010
2.268 MKD
Заштеда 35%
3.490 MKD
големина
2XL
L
M
S
XS