на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Шорцеви M NSW AIR MAX PK SHORT
NIKE Шорцеви M NSW AIR MAX PK SHORT
NIKE Шорцеви M NSW AIR MAX PK SHORT
NIKE Шорцеви M NSW AIR MAX PK SHORT
NIKE

NIKE Шорцеви M NSW AIR MAX PK SHORT

код на производ: FB2477-100
4.190 MKD
4.190 MKD
2.304 MKD
Заштеда: 1.886 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица DO7392-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Патики FN7811-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики DZ2547-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики FB1396-006
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
големина
10.5
11.5
12
13
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DD1068-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.892 MKD
Заштеда 25%
9.190 MKD
големина
10
11

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DX9726-045
2.689 MKD
Заштеда 45%
4.890 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FQ7160-077
1.919 MKD
Заштеда 45%
3.490 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX0817-010
3.178 MKD
Заштеда 35%
4.890 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX0817-567
2.689 MKD
Заштеда 45%
4.890 MKD
големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX9673-100
2.084 MKD
Заштеда 45%
3.790 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FQ7160-010
2.268 MKD
Заштеда 35%
3.490 MKD
големина
2XL
L
M
S
XS