на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Шорцеви Jordan Printed Set
NIKE Шорцеви Jordan Printed Set
NIKE Шорцеви Jordan Printed Set
NIKE Шорцеви Jordan Printed Set
NIKE

NIKE Шорцеви Jordan Printed Set

код на производ: 35C212-U41
3.390 MKD
3.390 MKD
2.373 MKD
Заштеда: 1.017 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4Y
 • 4-5Y
 • 5-6Y
 • 6X
  6X
 • 6-7Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Во Jordan Printed Set комплетот дуксер и хеланки за девојчиња, вашето малечко секогаш ќе биде удобно и топло. Мека капа од руно со ребрести еластични делови и јака за целодневна удобност. Тука е и неизбежното лого на Jordan Jumpman кое ја покажува вашата љубов кон кошарката. Хеланките се изработени од растеглив жерсеј, така што на вашето девојче ќе и биде удобно. Спецификација:

 • Комплет дуксер и хеланки за девојчиња
 • Дуксер со капуљача
 • Хеланки со еластичен појас
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Основната поделба Текстил
  Пол За девојчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики 859591-600
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 25%
  6.490 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y