на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Шорцеви Tech Essentials
NIKE Шорцеви Tech Essentials
NIKE Шорцеви Tech Essentials
NIKE Шорцеви Tech Essentials
NIKE Шорцеви Tech Essentials
NIKE Шорцеви Tech Essentials
NIKE

NIKE Шорцеви Tech Essentials

код на производ: DX0828-010
4.890 MKD
4.890 MKD
3.668 MKD
Заштеда: 1.222 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Tech Essentials се машки lifestyle шорцеви за топли денови кога одморот е се што ви треба. Идеален избор за топли и сончеви денови кога е време за одмор и уживање. Изработен е од исклучително пријатни и лесни материјали, а достапна е и прилагодлива јамка на еластичниот појас.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Странични џебови
 • Еластичен појас со јамка
 • Машинско перење
 • Состав: 65% вискоза, 30% најлон, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица DZ2848-309
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.150 MKD
  Заштеда 45%
  2.090 MKD
  големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Патики CQ3835-051
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.593 MKD
  Заштеда 25%
  12.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11.5
  12
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FJ4231-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.428 MKD
  Заштеда 35%
  9.890 MKD
  големина
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CZ5594-001
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DD1068-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.893 MKD
  Заштеда 25%
  9.190 MKD
  големина
  10
  11

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви DX9726-045
  2.690 MKD
  Заштеда 45%
  4.890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви FQ7160-077
  1.920 MKD
  Заштеда 45%
  3.490 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви DX0817-010
  3.178 MKD
  Заштеда 35%
  4.890 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви DX0817-567
  2.690 MKD
  Заштеда 45%
  4.890 MKD
  големина
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви DX9673-100
  2.085 MKD
  Заштеда 45%
  3.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви FQ7160-010
  2.268 MKD
  Заштеда 35%
  3.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XS