на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Шорцеви Jordan Flight MVP
NIKE Шорцеви Jordan Flight MVP
NIKE Шорцеви Jordan Flight MVP
NIKE Шорцеви Jordan Flight MVP
NIKE Шорцеви Jordan Flight MVP
NIKE Шорцеви Jordan Flight MVP
NIKE Шорцеви Jordan Flight MVP
NIKE Шорцеви Jordan Flight MVP
NIKE

NIKE Шорцеви Jordan Flight MVP

код на производ: DX9714-045
4.490 MKD
4.490 MKD
3.592 MKD
Заштеда: 898 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
 • 4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan Flight MVP е машки lifestyle шорц од руно. Кратки панталони со кои ќе бидете сигурни дека сте подготвени за секоја ситуација и прилика. Ретро MJ графиката ги враќа сите убави спомени на безвременскиот плеер. Еластичниот појас со врвка ви овозможува да ги прилагодите шорцевите според вашите мерки и желби. Предните и задните џебови ќе се погрижат секогаш да знаете каде се сите ваши ситници.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Џебови
 • Еластичен појас со врвка
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики CW2288-111
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FJ4232-200
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи