на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Шорцеви Power
PUMA Шорцеви Power
PUMA Шорцеви Power
PUMA Шорцеви Power
PUMA Шорцеви Power
PUMA Шорцеви Power
PUMA Шорцеви Power
PUMA Шорцеви Power
PUMA

PUMA Шорцеви Power

код на производ: 673379-04
провери достапност
 • 2XL
  2XL
 • 3XL
  3XL
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XL
  XL
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

PUMA POWER е машки lifestyle шорц кој ќе го придружува секој ваш активен ден. Облечете го за да уживате во целодневна пријатност и удобност. Изработен е претежно од лесен памук, кој во допир со вашата кожа ја обезбедува пријатноста и удобноста што ја заслужувате. Еластичниот појас со јамка обезбедува добро вклопување и лесна персонализација на овие шорцеви. Огромното лого на PUMA на двете нозе јасно ја истакнува вашата љубов и лојалност кон овој спортски бренд. Можете лесно да ги ставите сите потребни ситници во страничните џебови. Направен е од најмалку 30% рециклирана содржина, како чекор кон подобра иднина. Излезете од стереотипите на секојдневието и облечете ги овие машки шорцеви на PUMA и одете храбро и решително во новите летни авантури.
Спецификација:

 • Машки lifestyle шорцеви
 • Состав: 68% памук и 32% полиестер
 • Странични џебови
 • Лого на PUMA
 • Должина до коленото

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики 390048-08
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.390 MKD
  големина
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  46.5
  47
  48.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 390933-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.952 MKD
  Заштеда 20%
  8.690 MKD
  големина
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  46.5
  47
  48.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 390681-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  големина
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  46.5
  47
  48.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 387550-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.090 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  4546
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики 392725-03
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.790 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  4546
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики 393148-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.090 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  4546
  46
  46.5
  47
  47.5
  48

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2