на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern
NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern
NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern
NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern
NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern
NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern
NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern
NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern
NIKE

NIKE Шорцеви Sportswear Everyday Modern

код на производ: DV7932-133
4.490 MKD
4.490 MKD
3.367 MKD
Заштеда: 1.123 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Everyday Modern е женски lifestyle велосипедски шорц со длабок струк. Меки, еластични и подготвени за сончеви денови. Во комбинација со кратка маичка, високиот струк на овие шорцеви ќе дојде до израз, но и одлично ќе се вклопат со секој аутфит. Нека вашите движења бидат исполнети со удобност и самодоверба. Логото Nike Swoosh се протега по целата должина на облеката за да ја максимизирате вашата посветеност на брендот Nike.
Спецификација:

 • Женски велосипедски шорцеви
 • Лого на Nike Swoosh
 • Машинско перење
 • Состав: 65% вискоза, 30% најлон, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DV1137-700
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.971 MKD
  Заштеда 10%
  12.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ9946-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.417 MKD
  Заштеда 25%
  9.890 MKD
  големина
  6
  7.5
  8
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви DV7932-795
  2.469 MKD
  Заштеда 45%
  4.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви DV8491-010
  4.417 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви DV7932-519
  2.469 MKD
  Заштеда 45%
  4.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви FQ7167-684
  2.617 MKD
  Заштеда 25%
  3.490 MKD
  големина
  M
  S
  XS