на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Шорцеви MN RANGE RELAXED ELASTIC SHORT
VANS Шорцеви MN RANGE RELAXED ELASTIC SHORT
VANS Шорцеви MN RANGE RELAXED ELASTIC SHORT
VANS Шорцеви MN RANGE RELAXED ELASTIC SHORT
VANS Шорцеви MN RANGE RELAXED ELASTIC SHORT
VANS Шорцеви MN RANGE RELAXED ELASTIC SHORT
VANS

VANS Шорцеви MN RANGE RELAXED ELASTIC SHORT

код на производ: VN0A5FKDBLK
3.690 MKD
3.690 MKD
2.952 MKD
Заштеда: 738 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  2XL
 • 3XL
  3XL
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XL
  XL
 • XS
  XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд VANS
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица VN0A49R7BLK
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.312 MKD
Заштеда 20%
2.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица VN0A49R7WHT
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.312 MKD
Заштеда 20%
2.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики VN0A4UUKB7T
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.232 MKD
Заштеда 20%
5.290 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Маица VN00004XYB2
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики VN0A5FCAAUH
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Маица VN000GGGYB2
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.791 MKD
Заштеда 10%
1.990 MKD
големина
2XL
3XL
L
M
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1