на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Шорцеви 5
NIKE Шорцеви 5
NIKE Шорцеви 5
NIKE Шорцеви 5
NIKE Шорцеви 5
NIKE Шорцеви 5
NIKE Шорцеви 5
NIKE Шорцеви 5
NIKE Шорцеви 5
NIKE Шорцеви 5
NIKE

NIKE Шорцеви 5" VOLLEY SHORT

код на производ: NESSA560-614
2.290 MKD
2.290 MKD
2.061 MKD
Заштеда: 229 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DH7615-100
Prosecna ocena:
glas
4
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.832 MKD
Заштеда 20%
9.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Маица DZ2848-309
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.881 MKD
Заштеда 10%
2.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Патики FJ4232-200
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
14.090 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DV2621-200
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.771 MKD
Заштеда 10%
14.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики AJ2029-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.554 MKD
10.792 MKD
13.490 MKD
големина
10
10,5
10.5
11
11,5
11.5
12
12,5
12.5
13
13,5
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6,5
6.5
7
7,5
7.5
8
8,5
8.5
9
9,5
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FD0662-002
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.141 MKD
Заштеда 10%
13.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Шорцеви DX9667-010
3.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Шорцеви DX9667-310
3.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL