на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

THE NORTH FACE Шорцеви Coordinates
THE NORTH FACE Шорцеви Coordinates
THE NORTH FACE Шорцеви Coordinates
THE NORTH FACE Шорцеви Coordinates
THE NORTH FACE Шорцеви Coordinates
THE NORTH FACE Шорцеви Coordinates
THE NORTH FACE Шорцеви Coordinates
THE NORTH FACE Шорцеви Coordinates
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Шорцеви Coordinates

код на производ: NF0A826ZJK31
4.090 MKD
4.090 MKD
3.681 MKD
Заштеда: 409 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

The North Face Coordinates е машки шорц изработен од 100% памук. Овие стандардни машки шорцеви се задолжителни во секоја гардероба. Мекиот памучен материјал, удобен и практичен, ќе ве освои уште првиот пат кога ќе го носите. Еластичниот појас со јамка ќе ви овозможи целосно да го прилагодите овој модел на себе. Страничниот џеб ќе ги чува сите ваши ситници безбедни, а логото на TNF ќе им покаже на сите на кој бренд му верувате.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Еластичен појас со јамка
 • Стандарден крој
 • Страничен џеб
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица NF0A4M7XFN41
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.752 MKD
  Заштеда 20%
  2.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви DX9667-010
  3.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви DX9667-310
  3.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL