на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

RUSSELL ATHLETIC Шорцеви Forester
RUSSELL ATHLETIC Шорцеви Forester
RUSSELL ATHLETIC Шорцеви Forester
RUSSELL ATHLETIC Шорцеви Forester
RUSSELL ATHLETIC Шорцеви Forester
RUSSELL ATHLETIC Шорцеви Forester
RUSSELL ATHLETIC Шорцеви Forester
RUSSELL ATHLETIC Шорцеви Forester
RUSSELL ATHLETIC

RUSSELL ATHLETIC Шорцеви Forester

код на производ: E3-612-1-225
2.790 MKD
2.790 MKD
1.674 MKD
Заштеда: 1.116 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
 • 4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките lifestyle шорцеви Russell Athletic Forester се парче облека кое не само што ќе ви овозможи удобност, туку и атрактивен изглед. Свежите бои и дискретното лого ги обезбедуваат вистинските летни вибрации на вашиот изглед. Еластичниот прилагодлив појас и подолгиот крој нудат слобода на движење и персонализирано вклопување. За спортски или повеќе лежерен стил, ова се шорцеви кои лесно ќе се вклопат во секоја комбинација.
Спецификација:

 • Еластичен појас
 • Заден џеб
 • Лого на Russell Athletic

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд RUSSELL ATHLETIC
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица E3-620-1-225
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.314 MKD
  Заштеда 40%
  2.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица E3-610-1-473
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.194 MKD
  Заштеда 40%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица E3-600-1-230
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  995 MKD
  Заштеда 50%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица E3-622-1-099
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.314 MKD
  Заштеда 40%
  2.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица E3-630-1-099
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  995 MKD
  Заштеда 50%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица E3-630-1-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  995 MKD
  Заштеда 50%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1