на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Шорцеви Essentials
Шорцеви Essentials
Шорцеви Essentials
Шорцеви Essentials
Шорцеви Essentials
Шорцеви Essentials
Шорцеви Essentials
Шорцеви Essentials

Шорцеви Essentials

код на производ: IC1505
Šifra proizvođača: EUQ28
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Essentials+ се женски шорцеви lifestyle, погодни за различни спортски активности. Облечете ги со леснотија за да уживате во целодневна пријатност и удобност. Лесниот памук од кој е направен во контакт со вашата кожа обезбедува удобност и удобност. Високиот струк и опуштениот крој го олеснуваат комбинирањето со пократка маица или боди. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук. Овие шорцеви на adidas ќе бидат вашиот најдобар сојузник во сите авантури.
Спецификација:

 • Женски шорцеви - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Висок струк
 • Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување памук

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB7170-111
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.643 MKD
  Заштеда 30%
  9.490 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Патики DJ9946-603
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.433 MKD
  Заштеда 30%
  9.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики GZ3741
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.616 MKD
  Заштеда 25%
  7.488 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD0678-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.943 MKD
  Заштеда 30%
  8.490 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ6523
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.413 MKD
  Заштеда 35%
  6.790 MKD
  големина
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF7719
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.592 MKD
  Заштеда 30%
  7.988 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви JM4033-980
  4.290 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви JM4033-402
  4.290 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL