на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

DOT Шорцеви DOT LADIES SHORTS
DOT Шорцеви DOT LADIES SHORTS
DOT Шорцеви DOT LADIES SHORTS
DOT Шорцеви DOT LADIES SHORTS
DOT Шорцеви DOT LADIES SHORTS
DOT Шорцеви DOT LADIES SHORTS
DOT Шорцеви DOT LADIES SHORTS
DOT Шорцеви DOT LADIES SHORTS
DOT Шорцеви DOT LADIES SHORTS
DOT Шорцеви DOT LADIES SHORTS
DOT Шорцеви DOT LADIES SHORTS
DOT Шорцеви DOT LADIES SHORTS
DOT

DOT Шорцеви DOT LADIES SHORTS

код на производ: DTA231F201-1W
2.090 MKD
2.090 MKD
2.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд DOT
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
DOT
Маица DTA231F806-40
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
DOT
Маица DTA231F804-1W
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL