на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Шорцеви Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Шорцеви Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Шорцеви Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Шорцеви Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Шорцеви Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Шорцеви Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Шорцеви Adicolor Classics 3-Stripes
adidas Шорцеви Adicolor Classics 3-Stripes
adidas

adidas Шорцеви Adicolor Classics 3-Stripes

код на производ: IA6351
Šifra proizvođača: BUG67
2.488 MKD
2.488 MKD
1.741 MKD
Заштеда: 747 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Добијте ретро стил со машките шорцеви lifestyle на adidas Adicolor Classics со 3 линии. Овие шорцеви се инспирирани од оригиналната мода на аdidas од архивите, но создадени за денес. Разновидниот дизајн значи дека можете да го носите во кул денови дома или кога се среќавате со пријателите. Тие се направени од мека француска ткаенина, па каде и да одите, ќе ви биде удобно. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови со патент
 • Состав: 100% памук – француски фротир

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи