на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Шорцеви Air
NIKE Шорцеви Air
NIKE Шорцеви Air
NIKE Шорцеви Air
NIKE Шорцеви Air
NIKE Шорцеви Air
NIKE Шорцеви Air
NIKE Шорцеви Air
NIKE Шорцеви Air
NIKE Шорцеви Air
NIKE

NIKE Шорцеви Air

код на производ: DM5226-407
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air е машки lifestyle шорц, погоден за спорт и други активности на отворено. Облечете го и уживајте во целодневна удобност и удобност. Изработен е од прозрачна ткаенина која ви овозможува да водите активен живот за време на топлите летни денови. Мекиот еластичен појас со два учкури обезбедува лесна персонализација и дополнителна удобност, додека мрежестата постава обезбедува лесно, мазно чувство. Nike логото на ногавицата ја истакнува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Задниот џеб со патент обезбедува безбедно место за складирање на вашите ситници. Облечете ги овие удобни и функционални Nike машки шорцеви и зачекорете храбро и одлучно во новите летни авантури.
Спецификација:

 • Машки шорцеви - lifestyle
 • Состав: 100% најлон
 • Заден џеб со патент
 • Nike лого
 • Еластичен појас со два учкури

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица DX9597-110
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ3987-700
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.542 MKD
  Заштеда 25%
  11.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики AH8050-005
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Маица DX9569-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.813 MKD
  Заштеда 35%
  2.790 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Маица FJ1099-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Патики DZ4499-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.428 MKD
  Заштеда 35%
  9.890 MKD
  големина
  10
  11
  8
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви DX9726-045
  2.689 MKD
  Заштеда 45%
  4.890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви FQ7160-077
  1.919 MKD
  Заштеда 45%
  3.490 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви DX0817-010
  3.178 MKD
  Заштеда 35%
  4.890 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви DX0817-567
  2.689 MKD
  Заштеда 45%
  4.890 MKD
  големина
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви DX9673-100
  2.084 MKD
  Заштеда 45%
  3.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви FQ7160-010
  2.268 MKD
  Заштеда 35%
  3.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XS