на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Шорцеви V-Box
NAPAPIJRI Шорцеви V-Box
NAPAPIJRI Шорцеви V-Box
NAPAPIJRI Шорцеви V-Box
NAPAPIJRI Шорцеви V-Box
NAPAPIJRI Шорцеви V-Box
NAPAPIJRI Шорцеви V-Box
NAPAPIJRI Шорцеви V-Box
NAPAPIJRI Шорцеви V-Box
NAPAPIJRI Шорцеви V-Box
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Шорцеви V-Box

код на производ: NP0A4GAH0411
3.790 MKD
3.790 MKD
3.411 MKD
Заштеда: 379 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Napapijri V-Box е машки шорц за капење со кој ќе бидете подготвени да го дочекате летото. Море, сонце, природа и овие Napapiјri шорцеви, некои работи едноставно одат совршено кога се заедно. Изработен од материјал кој брзо се суши, носи пријатност и удобност за време на топлите летни денови. Масовното Napapijri лого на левата ногавица јасно ја изразува вашата љубов кон овој бренд. Еластичниот појас и учкурите овозможуваат совршено вклопување и лесна персонализација. Без разлика дали се релаксирате на базен или море, овие Napapijri V-Box машки шорцеви за капење се вистинскиот избор за вас.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за капење
 • Napapijri лого
 • Класичен крој
 • Еластичен појас и учкури

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица NP0A4H220411
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.241 MKD
  Заштеда 10%
  2.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица NP0A4FRPRR91
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  945 MKD
  Заштеда 50%
  1.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица NP0A4H8DR051
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.701 MKD
  Заштеда 10%
  1.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица NP0A4H8D0021
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.701 MKD
  Заштеда 10%
  1.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица NP0A4H8D0411
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.701 MKD
  Заштеда 10%
  1.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица NP0A4H220021
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.241 MKD
  Заштеда 10%
  2.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви DX9667-010
  3.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви DX9667-310
  3.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL