на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Шорцеви RANGE RELAXED ELASTIC 18''
VANS Шорцеви RANGE RELAXED ELASTIC 18''
VANS Шорцеви RANGE RELAXED ELASTIC 18''
VANS Шорцеви RANGE RELAXED ELASTIC 18''
VANS Шорцеви RANGE RELAXED ELASTIC 18''
VANS Шорцеви RANGE RELAXED ELASTIC 18''
VANS Шорцеви RANGE RELAXED ELASTIC 18''
VANS Шорцеви RANGE RELAXED ELASTIC 18''
VANS Шорцеви RANGE RELAXED ELASTIC 18''
VANS Шорцеви RANGE RELAXED ELASTIC 18''
VANS

VANS Шорцеви RANGE RELAXED ELASTIC 18''

код на производ: VN0A5FKD705
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Vans RANGE RELAXED ELASTIC 18 '' се машки шорцеви за секој ден. Изработени се од мек памук и дизајнирани се во опуштен крој за максимална удобност. Еластичниот појас со патент обезбедува удобност и можност за персонализација, додека предните коси џебови и задниот џеб нудат многу простор во кој можете да ги ставите сите ваши важни ситници. Графиката со шаховска табла му дава на овој шорц наследен, безвременски стил.
Спецификација:

 • Машки шорцеви – lifestyle
 • Модел: relaxed fit
 • Еластичен појас со учкур
 • Принт на цела површина
 • Материјал: 98% памук/2 % еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0009QCNWD
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.053 MKD
  Заштеда 30%
  5.790 MKD
  големина
  40.5
  42
  42.5
  43
  44
  46
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0007P2TWB
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.543 MKD
  Заштеда 30%
  6.490 MKD
  големина
  39
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Маица VN00004XYB2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0A5FCAAUH
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.742 MKD
  Заштеда 25%
  4.990 MKD
  големина
  40
  41
  42
  42.5
  43
  44
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0005UFBYM
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  големина
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви DX9726-045
  2.689 MKD
  Заштеда 45%
  4.890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви FQ7160-077
  1.919 MKD
  Заштеда 45%
  3.490 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви DX0817-010
  3.178 MKD
  Заштеда 35%
  4.890 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви DX0817-567
  2.689 MKD
  Заштеда 45%
  4.890 MKD
  големина
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Шорцеви DX9673-100
  2.084 MKD
  Заштеда 45%
  3.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви FQ7160-010
  2.268 MKD
  Заштеда 35%
  3.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XS