на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

THE NORTH FACE Шорцеви Graphic
THE NORTH FACE Шорцеви Graphic
THE NORTH FACE Шорцеви Graphic
THE NORTH FACE Шорцеви Graphic
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Шорцеви Graphic

код на производ: NF0A3S4FJK31
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

THE NORTH FACE GRAPHIC е машки шорц погоден за спортски активности и дизајниран за ваше задоволство. Носете го лесно за да уживате во целодневната удобност и комфор. Изработен е од памук кој ви ја дава удобноста што ја заслужувате. Ребрестиот појас со учкури овозможува лесна персонализација и ја зголемува удобноста. Дискретната THE NORTH FACE графика напред и впечатливата графика на задната страна јасно ја нагласуваат вашата лојалност кон овој спортски бренд. Страничните џебови се тука за да можете лесно да ги складирате сите потребни работи во нив. Излезете од стереотипот на секојдневието и облечете го THE NORTH FACE машкиот шорц и храбро и одлучно тргнете во нови пролетни и летни авантури.
Спецификација:

 • Машки спортски шорц
 • Состав: 100% памук
 • Странични џебови
 • THF графики
 • Должина до колена

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица NF0A4M7XFN41
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.752 MKD
  Заштеда 20%
  2.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви DX9667-010
  3.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви DX9667-310
  3.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL