на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Шорцеви B NSW CLUB + HBR SHORT FT
NIKE Шорцеви B NSW CLUB + HBR SHORT FT
NIKE Шорцеви B NSW CLUB + HBR SHORT FT
NIKE Шорцеви B NSW CLUB + HBR SHORT FT
NIKE Шорцеви B NSW CLUB + HBR SHORT FT
NIKE Шорцеви B NSW CLUB + HBR SHORT FT
NIKE Шорцеви B NSW CLUB + HBR SHORT FT
NIKE Шорцеви B NSW CLUB + HBR SHORT FT
NIKE Шорцеви B NSW CLUB + HBR SHORT FT
NIKE Шорцеви B NSW CLUB + HBR SHORT FT
NIKE

NIKE Шорцеви B NSW CLUB + HBR SHORT FT

код на производ: CK0509-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Club е детски шорц кој носи целосна удобност и комфор. Направен е од меко руно и децата едноставно ќе го обожаваат. Се одликува со стандарден крој и еластичен појас, така што лесно се облекува  соблекува и може целосно да се прилагоди на нивните потреби. Страничните џебови им овозможуваат лесно да ги складираат сите ситници и слободно да ја продолжат својата игра без никакви пречки. Големото Nike лого јасно го нагласува спортскиот дух на вашите малечки и нивната припадност на големото Nike семејство. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење.

Спецификација:

• Детски шорцеви

• Состав: 100% памук и 20% полиестер

• Стандарден крој

• Машинско перење

• Еластичен појас

• Странични џебови

карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FV3980-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.490 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики 654275-421
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.284 MKD
Заштеда 45%
7.790 MKD
големина
5.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DN3205-505
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.667 MKD
Заштеда 25%
4.890 MKD
големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
Sačuvano u omiljne
Патики 943345-407
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 95B295-GEH
985 MKD
Заштеда 55%
2.190 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DA0826-010
3.142 MKD
Заштеда 25%
4.190 MKD
големина
S