на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Шорцеви и маица Boxy And Bike Set
NIKE Шорцеви и маица Boxy And Bike Set
NIKE Шорцеви и маица Boxy And Bike Set
NIKE Шорцеви и маица Boxy And Bike Set
NIKE Шорцеви и маица Boxy And Bike Set
NIKE Шорцеви и маица Boxy And Bike Set
NIKE

NIKE Шорцеви и маица Boxy And Bike Set

код на производ: 36K492-023
2.190 MKD
2.190 MKD
1.752 MKD
Заштеда: 438 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3-4Y
 • 4-5Y
  4-5Y
 • 5-6Y
 • 6-7Y
  6-7Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

BOXY AND BIKE SET е lifestyle сет, шорцеви и маичка за помали девојчиња. Маичката со кратки ракави е изработена од мека ткаенина од жерсеј. Нејзиниот широк крој носи опуштено и лесно чувство, додека шорцевите изработени од еластична ткаенина и со еластичен појас обезбедуваат целосна слобода на движење.
Спецификација:

 • Сет шорцеви и маичкс за помали девојчиња - lifestyle
 • Ребрестa јака
 • Лого на Nike
 • Состав: 95% полиестер, 5% еластин
 • Одржување: Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви и маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За девојчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  1.988 MKD
  големина
  104
  110
  112
  116
  122
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  68
  74
  80
  86
  92
  98