на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Урбаното е секогаш во мода! До 31 мај на нашиот Buzz online shop пронајди ја неверојатната понуда на тренди модели со попусти до 50%!
Избери ги твоите фаворити и направи идеални комбинации кои ќе ги мамат сите погледи!

CHOOSE YOUR BRAND