на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas за момчиња

Патики код на производ: GZ4425
5.088 MKD
3.307 MKD
Заштеда: 1.781 MKD
Изберете големина
35.5
36
36 2/3
37 1/3
38
38 2/3
Зачувај