на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Комбинација за тинејџерки

Патики код на производ: DV1021-030
7.790 MKD
5.063 MKD
Заштеда: 2.727 MKD
Изберете големина
37.5
38.5
39
Зачувај