на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Сет JAN AJ AOP BEANIE SET
NIKE Сет JAN AJ AOP BEANIE SET
NIKE Сет JAN AJ AOP BEANIE SET
NIKE Сет JAN AJ AOP BEANIE SET
NIKE Сет JAN AJ AOP BEANIE SET
NIKE Сет JAN AJ AOP BEANIE SET
NIKE

NIKE Сет JAN AJ AOP BEANIE SET

код на производ: 9A0792-K25
1.690 MKD
1.690 MKD
1.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • OS
    OS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Сет
Основната поделба EQU
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara