на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Сет NKG SCI-DYE CREW LEGGING SET
NIKE Сет NKG SCI-DYE CREW LEGGING SET
NIKE Сет NKG SCI-DYE CREW LEGGING SET
NIKE Сет NKG SCI-DYE CREW LEGGING SET
NIKE Сет NKG SCI-DYE CREW LEGGING SET
NIKE Сет NKG SCI-DYE CREW LEGGING SET
NIKE Сет NKG SCI-DYE CREW LEGGING SET
NIKE Сет NKG SCI-DYE CREW LEGGING SET
NIKE

NIKE Сет NKG SCI-DYE CREW LEGGING SET

код на производ: 36L065-023
3.290 MKD
3.290 MKD
3.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 4
  4
 • 5
  5
 • 6
  6
 • 6X
  6X
 • 7
  7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Сет
Основната поделба Текстил
Пол За девојчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara