на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JUICY COUTURE Шапка Eleanna
JUICY COUTURE Шапка Eleanna
JUICY COUTURE Шапка Eleanna
JUICY COUTURE Шапка Eleanna
JUICY COUTURE Шапка Eleanna
JUICY COUTURE Шапка Eleanna
JUICY COUTURE Шапка Eleanna
JUICY COUTURE Шапка Eleanna
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Шапка Eleanna

код на производ: JCAW122007-244
2.790 MKD
2.790 MKD
1.395 MKD
Заштеда: 1.395 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • NSZ
  NSZ
 • ONE
  ONE
 • OSFA
  OSFA
 • UNSZ
  UNSZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Juicy Couture ELEANNA е женски шешир за комплетирање на секоја комбинација на облека. Без разлика дали денес сте се одлучиле за спортски стил или нешто поелегантно, ова е додаток кој ќе го подигне целиот outfit на повисоко ниво. Juicy Couture брендирањето на предната страна ја зголемува естетиката и го истакнува вашиот софистициран стил. Комбинацијата на памук и полиестер ќе ви ја даде удобноста што ја заслужувате.
Спецификација:

 • Женски шешир
 • Juicy Couture лого
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Шапка
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Шапка 105-0203-WHI
  2.392 MKD
  Заштеда 20%
  2.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Шапка 105-0206-BLK
  2.392 MKD
  Заштеда 20%
  2.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Шапка JCAW122017-120
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  големина
  1
  ONE
  OSFA
  UNSZ