на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW ERA Шапка Essential
NEW ERA Шапка Essential
NEW ERA Шапка Essential
NEW ERA Шапка Essential
NEW ERA

NEW ERA Шапка Essential

код на производ: 60222338
1.490 MKD
1.490 MKD
1.043 MKD
Заштеда: 447 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 54-62
  54-62
 • 12OZ
  12OZ
 • 14OZ
  14OZ
 • 16OZ
  16OZ
 • BV
  BV
 • 52-53
  52-53
 • 60
  60
 • 59
  59
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
 • 60-61
  60-61
 • 58-59
  58-59
 • 56-57
  56-57
 • 54-55
  54-55
 • PRO
  PRO
 • 58
  58
 • 54-62
  54-62
 • 54-55
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NEW ERA ESSENTIAL е унисекс lifestyle шешир за деца. Овој атрактивен модел обезбедува одлична заштита од сончевите зраци и обезбедува одлична удобност. Изработен е од мек памук, пријатен на допир, кој носи удобност и пријатност во топлите летни денови. Добрата заштита од сонце и удобноста на светлината се главните карактеристики на оваа капа. Отворите за вентилација обезбедуваат добра прозрачност. Доколку сакате стилска и функционална капа за претстојното лето, овој шешир NEW ERA ESSENTIAL е вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Капа - lifestyle uniseks
 • Состав: 100% памук
 • Лого на NEW ERA

 • карактеристики вредност
  Категорија Шапка
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NEW ERA
  Возраст За тинејџери
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Шапка 105-0203-WHI
  2.392 MKD
  Заштеда 20%
  2.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Шапка 105-0206-BLK
  2.392 MKD
  Заштеда 20%
  2.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Шапка JCAW122017-120
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  големина
  1
  ONE
  OSFA
  UNSZ