на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW ERA Шапка Kapa Patterned Tapered Bucket Newera
NEW ERA Шапка Kapa Patterned Tapered Bucket Newera
NEW ERA Шапка Kapa Patterned Tapered Bucket Newera
NEW ERA Шапка Kapa Patterned Tapered Bucket Newera
NEW ERA Шапка Kapa Patterned Tapered Bucket Newera
NEW ERA Шапка Kapa Patterned Tapered Bucket Newera
NEW ERA

NEW ERA Шапка Kapa Patterned Tapered Bucket Newera

код на производ: 60222251
1.890 MKD
1.890 MKD
1.323 MKD
Заштеда: 567 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 62
  62
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 61
  61
 • LG
  LG
 • 58
 • MD
  MD
 • 54-62
  54-62
 • 55
  55
 • 55-58
  55-58
 • 64
  64
 • 54
  54
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NEW ERA PATTERNED TAPERED е машки lifestyle шешир со која ќе бидете подготвени да ги дочекате топлите сончеви денови. Овој атрактивен модел обезбедува одлична заштита од сончевите зраци и обезбедува одлична удобност. Изработен е од мек памук, пријатен на допир, кој ќе донесе удобност и пријатноста во топлите летни денови. Добра заштита од сонце благодарение на кружниот раб, а на него е и логото NEW ERA. Камуфлажниот принт го прави привлечен и не е ни чудо што ќе бидете забележани каде и да ве однесе денот. Отворите за вентилација обезбедуваат добра прозрачност. Доколку сакате стилска и функционална капа за претстојното лето, овој шешир со заострена шема на NEW ERA е вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Машки lifestyle шешир
 • Состав: 100% памук
 • Камуфлажен принт
 • Лого на NEW ERA

 • карактеристики вредност
  Категорија Шапка
  Основната поделба EQU
  Пол За мажи
  Бренд NEW ERA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Шапка 105-0203-WHI
  2.392 MKD
  Заштеда 20%
  2.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Шапка 105-0206-BLK
  2.392 MKD
  Заштеда 20%
  2.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Шапка JCAW122017-120
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  големина
  1
  ONE
  OSFA
  UNSZ