на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Сандали Vista
NIKE Сандали Vista
NIKE Сандали Vista
NIKE Сандали Vista
NIKE Сандали Vista
NIKE Сандали Vista
NIKE Сандали Vista
NIKE Сандали Vista
NIKE

NIKE Сандали Vista

код на производ: DJ6607-003
4.190 MKD
4.190 MKD
4.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  10
 • 10.5
  10.5
 • 11
  11
 • 11.5
  11.5
 • 12
  12
 • 13
  13
 • 3.5
  3.5
 • 4
  4
 • 4.5
  4.5
 • 5
  5
 • 5.5
  5.5
 • 6
  6
 • 6.5
  6.5
 • 7
  7
 • 7.5
  7.5
 • 8
  8
 • 8.5
  8.5
 • 9
  9
 • 9.5
  9.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските сандали Nike Vista имаат се што ви треба во обувките за топол летен ден на отворено. Лесни и воздушни, даваат свежина на стапалата и идеално се комбинираат со здолништа и лелеави фустани, како и со фармерки и шорцеви. Слојот што се гази е доволно цврст за да обезбеди сигурна основа и доволно удобна за да го поминете целиот ден во нив. Прилагодливиот персонализиран систем за појас ги задоволува индивидуалните барања. Дизајнот на ѓонот е инспириран од класичните модели на Nike со одлични својства на држење.
Спецификација:

 • Женски сандали
 • Ѓон со мало подигнување на петата
 • Текстилен горен дел
 • Јазиче за повлекување
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Сандали
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Сандали CI7849-100
  3.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Сандали FB1949-300
  4.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Сандали DH0223-001
  4.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Сандали FB1948-001
  4.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Сандали FB1949-001
  4.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5