на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Сандали Icon Classic
NIKE Сандали Icon Classic
NIKE Сандали Icon Classic
NIKE Сандали Icon Classic
NIKE Сандали Icon Classic
NIKE Сандали Icon Classic
NIKE Сандали Icon Classic
NIKE Сандали Icon Classic
NIKE Сандали Icon Classic
NIKE Сандали Icon Classic
NIKE

NIKE Сандали Icon Classic

код на производ: DH0223-100
4.590 MKD
4.590 MKD
4.590 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  10
 • 10.5
  10.5
 • 11
  11
 • 11.5
  11.5
 • 12
  12
 • 13
  13
 • 3.5
  3.5
 • 4
  4
 • 4.5
  4.5
 • 5
  5
 • 5.5
  5.5
 • 6
  6
 • 6.5
  6.5
 • 7
  7
 • 7.5
  7.5
 • 8
  8
 • 8.5
  8.5
 • 9
  9
 • 9.5
  9.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Уникатен спој на спортска елеганција и удобност во женските сандали класични Nike Icon Classic. Модел со многу ремени никогаш не бил полесен за облекување. Големиот, храбар среден ѓон ужива со удобност, додека неговиот дизајн потсетува на иконскиот модел Air Force 1. Подгответе се да блеснете ова лето во полн сјај со уште повеќе стил. Подигнатиот среден ѓон придонесува за издолжена силуета на нозете, а идеални се за комбинирање со здолништа и фустани. Класичните детали на воздухопловните сили на ѓонот имаат својства на држење и придонесуваат за издржливост.
Спецификација:

 • Женски сандали
 • Подигнат ѓон
 • Текстилен горен дел
 • 4 ремени со велкро
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Сандали
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Сандали CI7849-100
  3.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Сандали FB1949-300
  4.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Сандали DH0223-001
  4.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Сандали FB1948-001
  4.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Сандали FB1949-001
  4.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5