на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Сандали Vista
NIKE Сандали Vista
NIKE Сандали Vista
NIKE Сандали Vista
NIKE Сандали Vista
NIKE Сандали Vista
NIKE Сандали Vista
NIKE Сандали Vista
NIKE

NIKE Сандали Vista

код на производ: DJ6607-001
4.090 MKD
4.090 MKD
3.067 MKD
Заштеда: 1.023 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 38
 • 39
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските сандали Nike Vista имаат сѐ што ви треба во обувките за топол летен ден на отворено. Лесни и воздушни, внесуваат свежина во стапалата и идеално се комбинираат со здолништа и лелеави фустани, како и со фармерки и шорцеви. Влошката е доволно цврста за да обезбеди сигурна основа и доволно удобна за да го поминете целиот ден во нив. Прилагодливиот персонализиран систем за ремени ги исполнува индивидуалните барања. Дизајнот на ѓонот е инспириран од класичните модели на Nike со одлични својства на држење.
Спецификација:

 • Женски сандали
 • Ѓон со мало подигнување на петата
 • Текстилен горен дел
 • Јазиче за повлекување
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Сандали
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сандали CI7849-100
  2.073 MKD
  Заштеда 35%
  3.190 MKD
  големина
  12C
  1Y
  2Y
  3Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сандали DH0223-100
  2.983 MKD
  Заштеда 35%
  4.590 MKD
  големина
  6
  7
  8
  9