на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Урбаното е секогаш во мода!
На нашиот Buzz online shop пронајди ја неверојатната понуда на тренди модели!
Избери ги твоите фаворити и направи идеални комбинации кои ќе ги мамат сите погледи!

ИЗБЕРИ ГО СВОЈОТ БРЕНД