на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas

adidas Ранец Adicolor

код на производ: IL1963
Šifra proizvođača: EEG05

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

1.988 MKD
1.988 MKD
1.590 MKD
Заштеда: 398 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики ID4655
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики IE7205
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.729 MKD
Заштеда 10%
8.588 MKD
големина
10.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики IG9777
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики ID4637
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.729 MKD
Заштеда 10%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Kачкет IB9207
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.191 MKD
Заштеда 25%
1.588 MKD
големина
OSFM

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FJ4814-010
2.390 MKD
големина
MISC