на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Ранец Jordan Air Mini
NIKE Ранец Jordan Air Mini
NIKE Ранец Jordan Air Mini
NIKE Ранец Jordan Air Mini
NIKE Ранец Jordan Air Mini
NIKE Ранец Jordan Air Mini
NIKE Ранец Jordan Air Mini
NIKE Ранец Jordan Air Mini
NIKE

NIKE Ранец Jordan Air Mini

код на производ: 7A0654-W0J
Prosečna ocena:
1.890 MKD
1.890 MKD
1.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OneSize
 • OneSize
 • OneSize
 • OneSize
 • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

JORDAN AIR MINI е унисекс ранец за возрасни со кој ќе имате врвна удобност и издржливост. Доволно е простран за да ги носите вашите секојдневни работи, но има и помал преден џеб со патент за клучеви, телефон и паричник.
Спецификација:

 • Ранец - унисекс, lifestyle
 • Лого на Jordan Jumpman
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Antonio
   Antonio

   Super

   11.09.2023. 08:08

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DC3687-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ9779-200
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.592 MKD
  Заштеда 20%
  11.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет FB5385-346
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи