на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Ранец PUMA BUZZ BACKPACK
PUMA Ранец PUMA BUZZ BACKPACK
PUMA Ранец PUMA BUZZ BACKPACK
PUMA Ранец PUMA BUZZ BACKPACK
PUMA Ранец PUMA BUZZ BACKPACK
PUMA Ранец PUMA BUZZ BACKPACK
PUMA Ранец PUMA BUZZ BACKPACK
PUMA Ранец PUMA BUZZ BACKPACK
PUMA

PUMA Ранец PUMA BUZZ BACKPACK

код на производ: 079136-10
Prosečna ocena:
2.390 MKD
2.390 MKD
1.912 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Основната поделба EQU
Пол За жени
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики 391083-05
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Патики 389861-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.173 MKD
Заштеда 30%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
41
Sačuvano u omiljne
Патики 393049-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
Sačuvano u omiljne
Патики 393081-01
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.651 MKD
Заштеда 10%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
Sačuvano u omiljne
Патики 387213-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.392 MKD
Заштеда 20%
5.490 MKD
големина
37
37.5
38
38.5
39

слични производи