на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Ранец SMALL ADICOL BP
adidas Ранец SMALL ADICOL BP
adidas Ранец SMALL ADICOL BP
adidas Ранец SMALL ADICOL BP
adidas Ранец SMALL ADICOL BP
adidas Ранец SMALL ADICOL BP
adidas Ранец SMALL ADICOL BP
adidas Ранец SMALL ADICOL BP
adidas Ранец SMALL ADICOL BP
adidas Ранец SMALL ADICOL BP
adidas

adidas Ранец SMALL ADICOL BP

код на производ: IL4813
Šifra proizvođača: EEG14

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

1.688 MKD
1.688 MKD
1.688 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет FQ4641
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.430 MKD
Заштеда 20%
1.788 MKD
големина
OSFA
OSFC
OSFM
OSFW
OSFY
Sačuvano u omiljne
Kачкет IB9207
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.112 MKD
Заштеда 30%
1.588 MKD
големина
OSFA
OSFC
OSFM
OSFW
OSFY
Sačuvano u omiljne
Патики IF8068
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики IG9777
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики IE7205
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.588 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики ID4655
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи