на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Ранец Jordan Monogram Mini
NIKE Ранец Jordan Monogram Mini
NIKE Ранец Jordan Monogram Mini
NIKE Ранец Jordan Monogram Mini
NIKE Ранец Jordan Monogram Mini
NIKE Ранец Jordan Monogram Mini
NIKE Ранец Jordan Monogram Mini
NIKE Ранец Jordan Monogram Mini
NIKE

NIKE Ранец Jordan Monogram Mini

код на производ: 7A0761-023
5.290 MKD
5.290 MKD
4.761 MKD
Заштеда: 529 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OneSize
 • OneSize
 • OneSize
 • OneSize
 • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

JORDAN MONOGRAM MINI е унисекс ранец за возрасни со кој ќе имате врвна удобност и издржливост. Овој ранец е изработен од силна полижакард ткаенина. Доволно е простран за да ги носите сите ваши секојдневни работи, но има и помал преден џеб со патент за клучеви, телефон и паричник.
Спецификација:

 • Унисекс мини ранец
 • Лого на Jordan Jumpman
 • Состав: 70% полиестер, 30% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DC3687-101
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.434 MKD
  Заштеда 40%
  2.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV3150-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет CW6410-687
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 943092-043
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  695 MKD
  Заштеда 50%
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет FB5385-346
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи