на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Ранец Printed Stash
NIKE Ранец Printed Stash
NIKE Ранец Printed Stash
NIKE Ранец Printed Stash
NIKE Ранец Printed Stash
NIKE Ранец Printed Stash
NIKE Ранец Printed Stash
NIKE Ранец Printed Stash
NIKE Ранец Printed Stash
NIKE Ранец Printed Stash
NIKE

NIKE Ранец Printed Stash

код на производ: DV3079-010
2.690 MKD
2.690 MKD
2.152 MKD
Заштеда: 538 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OneSize
  OneSize
 • OneSize
  OneSize
 • OneSize
  OneSize
 • OneSize
 • OneSize
  OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Лесен и може да се пакува, Nike Printed Stash Unisex Lifestyle ранецот нуди многу простор за складирање кога ви треба, а кога не ви е потребно, лесно се пакува во предниот џеб и зафаќа многу малку простор. Дали другите ранци можат да го направат ова? Удобните ремени за рамо и дополнителните џебови ја обезбедуваат сета удобност на обичен ранец: совршени за носење дополнителен слој облека и основни ситници. Предниот џеб со патент ги чува вашите мали предмети безбедни и се врти внатре кон надвор за да го спакува самиот ранец. Страничните мрежести џебови обезбедуваат складирање за мали предмети. Јамките за влечење однадвор обезбедуваат повеќе опции за носење.
Спецификација:

 • Димензии: 48 cm x 33 cm x 15 cm
 • Волумен: 17 L
 • Преден џеб со патент
 • Странични мрежести џебови
 • Состав: 93% полиестер, 7% најлон; поставата: 74% полиестер, 26% најлон

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 943092-294
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.112 MKD
  Заштеда 20%
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет CK1248-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DC3687-101
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 943092-276
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.251 MKD
  Заштеда 10%
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV5434-258
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет CW6410-687
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Ранец DD0559-390
  2.490 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT