на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Ранец Classic
VANS Ранец Classic
VANS Ранец Classic
VANS Ранец Classic
VANS Ранец Classic
VANS Ранец Classic
VANS

VANS Ранец Classic

код на производ: VN0A3Z7WBLK
2.790 MKD
2.790 MKD
1.953 MKD
Заштеда: 837 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VANS CLASSIC е машка lifestyle маица со класичен крој, чиј дизајн е инспириран од спортот. Изработенa е од лесен материјал кој во допир со вашата кожа дава пријатност и совршена удобност. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Тaa е дизајниранa за вашето целодневно задоволство и ја обезбедува удобноста што ја заслужувате. Лесно се совпаѓа со остатокот од вашата гардероба и вашите омилени патики од колекцијата VANS. Прошетајте низ градските улици со стил во оваа машка маичка VANS.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0009QCB5P
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.913 MKD
  Заштеда 30%
  5.590 MKD
  големина
  36.5
  37
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  44
  44.5
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A7Q5EZBF
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  големина
  36.5
  37
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0009PVBXU
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.493 MKD
  Заштеда 30%
  4.990 MKD
  големина
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет VN0A3ILLBLK
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.813 MKD
  Заштеда 30%
  2.590 MKD
  големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики V4F13VD
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.295 MKD
  Заштеда 50%
  4.590 MKD
  големина
  38.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0007NTBXU
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.472 MKD
  Заштеда 20%
  5.590 MKD
  големина
  39
  40
  40.5
  41
  42.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец 910B5151NSZ
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец 910B4744NSZ
  4.792 MKD
  Заштеда 20%
  5.990 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец FJ4814-010
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  MISC