на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Ранец Jordan PS Essentials
NIKE Ранец Jordan PS Essentials
NIKE Ранец Jordan PS Essentials
NIKE Ранец Jordan PS Essentials
NIKE Ранец Jordan PS Essentials
NIKE Ранец Jordan PS Essentials
NIKE

NIKE Ранец Jordan PS Essentials

код на производ: 9A0660-023
Prosečna ocena:
4.990 MKD
4.990 MKD
2.495 MKD
Заштеда: 2.495 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OneSize
  OneSize
 • OneSize
  OneSize
 • OneSize
 • OneSize
  OneSize
 • OneSize
  OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Ранецот Nike JORDAN PSG ESSENTIALS унисекс lifestyle ги комбинира едноставноста и функционалноста со акцентите на PSG. Главната преграда со патент вклучува џеб за лаптоп и многу простор за вашата опрема за вежбање. Издржливата ткаенина со водоотпорна завршница ја прави оваа торба издржлива и лесна за одржување. Останете организирани со предниот џеб со патент и мрежестите странични џебови за шишиња.
Спецификација:

 • Димензии: 43 cm x 32 cm x 12 cm
 • Пространа главна преграда со патент
 • Џеб за лаптоп
 • Преден џеб со патент
 • Издржлива ткаенина со водоотпорна завршница
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Мрежести странични џебови за шишиња
 • Jordan Paris Saint – Germain графика
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Билјана
   Билјана

   26.02.2023. 15:28

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 943092-294
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.112 MKD
  Заштеда 20%
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет CK1248-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DC3687-101
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 943092-276
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.251 MKD
  Заштеда 10%
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV5434-258
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет CW6410-687
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Ранец DD0559-390
  2.490 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT