на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

SPRAYGROUND Ранец Rose Money Checered
SPRAYGROUND Ранец Rose Money Checered
SPRAYGROUND Ранец Rose Money Checered
SPRAYGROUND Ранец Rose Money Checered
SPRAYGROUND Ранец Rose Money Checered
SPRAYGROUND Ранец Rose Money Checered
SPRAYGROUND

SPRAYGROUND Ранец Rose Money Checered

код на производ: 910B4623NSZ
8.190 MKD
8.190 MKD
8.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • ONE
  ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

SPRAYGROUND ROSE MONEY CHECERED е унисекс lifestyle ранец, функционален и квалитетен, идеален за секој ден. Овој шарен SPRAYGROUND ранец совршено се вклопува со која било ваша комбинација на облека. Неговата пространа главна преграда има дел кој може да собере лаптоп од 13 инчи, така што вашиот компјутер секогаш ќе ви биде на дофат. Главната преграда е погодна за документи со А4 формаат. Се затвора со двонасочен патент, а ремените се зајакнати и лесно се прилагодуваат, така што овој SPRAYGROUND ранец многу лесно се прилагодува на вашите потреби. На горната страна на ранецот има рачка за лесно носење. Има два велкро џебови од страна и еден велкро џеб на задната страна. Овој производ е изработен од синтетички материјал, па затоа е доста издржлив и долготраен.
Спецификација:

 • Унисекс lifestyle ранец
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Главна преграда за документи со А4 формат
 • Преграда за лаптоп од 13 инчи
 • Два велкро џебови на страна и еден на задната страна
 • Материјал: синтетика
 • Димензии: 27 x 45 x 15 cm
 • Капацитет: 17 l
 • Тежина 1 кг
 • Горна рачка за лесна преносливост

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд SPRAYGROUND
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Ранец DV3079-010
  2.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Ранец 9A0740-023
  3.790 MKD
  големина
  1
  ONE
  OSFA
  UNSZ
  Sačuvano u omiljne
  Ранец VN0A3UI6BLK
  2.552 MKD
  Заштеда 20%
  3.190 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Ранец HM1762
  1.602 MKD
  Заштеда 30%
  2.288 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH