на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas Ранец Mini
adidas

adidas Ранец Mini

код на производ: HS6602
Šifra proizvođača: EDI19
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Mini е женски мини ранец со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Нека не ве лажат малите димензии на овој ранец, бидејќи тој има доволно простор за да ги спакувате сите работи кои ви се потребни. Направен од рециклирана содржина од производен отпад. Ремените лесно се прилагодуваат за да ви одговараат, а има и одлична рачка, доколку сакате да го носите во рака. Воздушната мрежа на задниот панел и прилагодливото затворање придонесуваат за удобност и функционалност. Доколку сакате функционален, стилски ранец за секојдневна употреба, овој adidas женски мини ранец е вистинскиот избор за вас.
Спецификација:

 • Женски мини ранец
 • Состав: 100% полиестер
 • Димензии: 9 cm x 16 cm x 21 cm
 • Прилагодливи ремени за рамо и рачка
 • Воздушна мрежа

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики H05757
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.733 MKD
  Заштеда 45%
  6.788 MKD
  големина
  4-
  6
  Sačuvano u omiljne
  Патики FY6506
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.932 MKD
  Заштеда 35%
  7.588 MKD
  големина
  4-
  5
  5-
  6
  Sačuvano u omiljne
  Патики FV3284
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ6045
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.591 MKD
  Заштеда 25%
  8.788 MKD
  големина
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики IF3004
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.279 MKD
  Заштеда 15%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-

  слични производи