на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas

adidas Ранец Adicolor

код на производ: HK2625
2.088 MKD
2.088 MKD
1.462 MKD
Заштеда: 626 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor е унисекс ранец со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Кога станува збор за изборот на совршен ранец за напорен ден, овој ранец е идеален. Пространата главна преграда и предните и страничните џебови ви овозможуваат да ги одржувате вашите основни работи организирани и лесно достапни. Украсено е со Trefoil логоа, за да можете да ја покажете вашата љубов кон adidas во сите ваши секојдневни авантури. Засилените ремени за рамо лесно се прилагодуваат по ваша желба. Овој производ е направен од Primegreen, серијата на рециклирани материјали со високи перформанси. Доколку сакате функционален, издржлив ранец за секојдневна употреба, adidas Adicolor е вистинскиот избор за вас.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Состав: 100% рециклиран полиестер ; Постава: 100% полиетиленска пена
 • Преден џеб со патент
 • Странични џебови
 • Димензии : 13 cm x 30 cm x 44 cm
 • Волумен: 25 L

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет FJ2544
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  773 MKD
  Заштеда 40%
  1.288 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет AJ8995
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.788 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Ранец VN0A3UI6BLK
  2.552 MKD
  Заштеда 20%
  3.190 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Ранец HM1762
  1.602 MKD
  Заштеда 30%
  2.288 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Ранец 9A0660-023
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.994 MKD
  Заштеда 40%
  4.990 MKD
  големина
  1
  ONE
  OSFA
  UNSZ
  Sačuvano u omiljne
  Ранец NP0A4G990411
  3.192 MKD
  Заштеда 20%
  3.990 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH