на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Ранец Sportswear Futura 365
NIKE Ранец Sportswear Futura 365
NIKE Ранец Sportswear Futura 365
NIKE Ранец Sportswear Futura 365
NIKE Ранец Sportswear Futura 365
NIKE Ранец Sportswear Futura 365
NIKE Ранец Sportswear Futura 365
NIKE Ранец Sportswear Futura 365
NIKE Ранец Sportswear Futura 365
NIKE Ранец Sportswear Futura 365
NIKE

NIKE Ранец Sportswear Futura 365

код на производ: CW9301-010
2.490 MKD
2.490 MKD
2.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Futura 365 женскиот ранец е дизајниран за секојдневна употреба и секојдневни потреби. Направен е од минимум 55% рециклиран материјал, што зборува за тоа колку сме посветени на зачувување на нашата животна средина. Џебот во главната преграда нуди простор за сите ваши основни работи. Ранецот е обложен со кадифен материјал, така што вашите работи ќе бидат безбедни и нема да се оштетат додека сте во движење. Ремените можат да се прилагодат како што вам ви одговара. Понесете со вас сè што ви треба во текот на денот во Nike Sportswear Futura 365 женскиот ранец.
Спецификација:

 • Женски мини ранец
 • Димензии: 25cm x 20cm x 10cm
 • Странични џебови
 • Главна преграда со патент
 • Материјал: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DM3493-002
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 891284-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV5434-258
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Ранец DV3079-010
  2.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Ранец 9A0740-023
  3.790 MKD
  големина
  1
  ONE
  OSFA
  UNSZ
  Sačuvano u omiljne
  Ранец VN0A3UI6BLK
  2.552 MKD
  Заштеда 20%
  3.190 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Ранец HM1762
  1.602 MKD
  Заштеда 30%
  2.288 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH