на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Ранец WAISTBAG
adidas Ранец WAISTBAG
adidas Ранец WAISTBAG
adidas Ранец WAISTBAG
adidas Ранец WAISTBAG
adidas Ранец WAISTBAG
adidas Ранец WAISTBAG
adidas Ранец WAISTBAG
adidas Ранец WAISTBAG
adidas Ранец WAISTBAG
adidas

adidas Ранец WAISTBAG

код на производ: H32371
Prosečna ocena:
1.488 MKD
1.488 MKD
1.042 MKD
Заштеда: 446 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas WAISTBAG женската торбица за половина го дава последниот печат на вашиот модерен, спортски стил. Спакувајте ги основните ситници во неа и зачекорете во ден полн со предизвици. Овој модел е направен од рециклиран Primegreen материјал со високи перформанси.

Спецификација:

  • Димензии: 5 cm x 34 cm x 12 cm
  • Волумен: 2, 25L
  • Главен дел со патент и внатрешен џеб
  • Преден џеб со патент
  • Прилагодлив појас
  • Primegreen
  • Материјал: 100% рециклиран полиестер
  • Боја: Сива
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Основната поделба EQU
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FY6506
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.553 MKD
Заштеда 40%
7.588 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GY9343
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FV9746
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.433 MKD
Заштеда 40%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GY6852
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.752 MKD
Заштеда 30%
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FU9636
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.713 MKD
Заштеда 40%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FX7058
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.273 MKD
Заштеда 40%
8.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Ранец VN0A3UI6BLK
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Ранец HM1762
1.602 MKD
Заштеда 30%
2.288 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0660-023
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.994 MKD
Заштеда 40%
4.990 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец NP0A4G990411
3.192 MKD
Заштеда 20%
3.990 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH