на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Ранец BACKPACK
adidas Ранец BACKPACK
adidas Ранец BACKPACK
adidas Ранец BACKPACK
adidas Ранец BACKPACK
adidas Ранец BACKPACK
adidas Ранец BACKPACK
adidas Ранец BACKPACK
adidas Ранец BACKPACK
adidas Ранец BACKPACK
adidas

adidas Ранец BACKPACK

код на производ: H32372
2.188 MKD
2.188 MKD
2.188 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Кренете го вашиот стил на повисоко ниво со овој adidas ранец и бидете забележани каде ѝ да одите. Главната преграда е пространа, а предниот џеб е наменет за безбедно чување на вашите ситници. Што и да носите, вашиот изглед, надополнет со овој ранец ќе стане чист луксуз. Овој производ е направен со рециклирана содржина како дел од амбицијата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад.

Спецификации:

  • Димензии: 17 cm x 30 cm x 44 cm
  • Волумен: 25,25 L
  • 100% рециклиран полиестер
  • Мек материјал
  • Преден џеб со патент и странични џебови
  • Внатрешен џеб
  • Прилагодливи прерамки за рамо со ватирани ленти
  • Боја на производот: Сива
  • Код на производ: H32372
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Основната поделба EQU
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики HQ6042
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики H00346
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики HQ4281
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.888 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FX7058
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.273 MKD
Заштеда 40%
8.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики G58184
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.332 MKD
Заштеда 30%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GY9342
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Ранец DV3079-010
2.690 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0740-023
3.790 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец VN0A3UI6BLK
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Ранец HM1762
1.602 MKD
Заштеда 30%
2.288 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH